"HEDEF SIFIR KAZA, SIFIR CEZA"

Hakkımızda

HAKKIMIZDA VE BECERİLERİMİZ

  1. Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Özel İvme OSGB, Profesyonel anlamda organizasyonu sağlayarak, alanında sayılı seçkin isimler arasında olmak gibi bir nüfuza sahiptir. Özel İvme OSGB olarak biz; dürüstlüğü, yenilikçiliği kendisine ilke edinmiş, verdiği sözün arkasında durarak, kısa zamanda hedeflerine ulaşmış olmanın mutluluğuyla, daima en iyilerin tercih ettiği bir kurum olmaktan onur duyuyoruz.

 

MİSYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine bakışı şekillendirmek. Hem işveren hem de çalışanlara bu işle ilgili formaliteden öte bir bakış açısı kazandırmak. Bu hizmetlerden somut faydalar sağlamak.

VİZYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde alanında ihtisas sahibi güçlü bir ekip ve ilkeli çalışmamızla hizmet ücreti sorgulanmayan bir marka olmak. Bize bu misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmede yoldaşlık edecek müşterilerimize vefamızı hiç bir zaman unutmayacağız. Onlara sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sağladığımız somut faydayı sürekli artırabilmek için, ekibimizi, işimizi ve kalitemizi sürekli geliştireceğimizi taahhüt ederiz.